First lot Previous lot Lot 342 from 1234 Next lot Last lot
Lot nr:342
Book nr:34577
Author:[CANTRÉ] HUYSMANS, Camille
Title:Twee franse toneelwerken van de XVe eeuw verlucht door Jozef Cantré
Town:Gent
Publisher:De Vlam
Year:1951
Description:4°, met ill. J. Cantré, ex. 203/600 op Beets-Buhrmann. Orig. uitg. kartonnage, geill. Bijgevoegd: Beatrijs van Nazareth, seven manieren van minne. Maastricht, 1928. 8°, ill. in hout gesneden door Jozef Cantré. Eén van de 500 op getint papier. Uitgeverslinnen (2)
Price:€60 - €80
Sellingprice:€70
First lot Previous lot ... 338 | 339 | 340 | 341 | 342 | 343 | 344 | 345 | 346 ... Next lot Last lot