First lot Previous lot Lot 341 from 1234 Next lot Last lot
Lot nr:341
Book nr:34910
Author:[CANTRÉ] CERVANTES
Title:De historie van Grisóstomo en Marcela
Publisher:De Sikkel
Year:[1921]
Description:In-4°, 52 pp, vertaald uit het Spaans door Eug. De Bock. Met originele houtsneden door Jozef CANTRÉ. Beperkte gen. oplage van 50 + 150 ex., dit is nr. 187 op zwaar Engels papier. Genaaid, originele kaft (vlekken, rug zwak). Bijgevoegd: Karel van de WOESTIJNE. De nieuwe Esopet. Wereldbibliotheek, 1933. In-4°, met 16 tekeningen van Jozef CANTRÉ. Genaaid. + Camille LEMONNIER. Het ventje van Onzen-lieven-Heer. Arnhem, Van Loghum, 1921. In-8°, met houtsneden van Jozef CANTRÉ. Enkele roestvlekjes. Linnen uitgeversband. + Joris MINNE. Atmosfeer van Antwerpen. Zes-en-dertig houtgravures. Gemeentebestuur Antwerpen, 1930. Genaaid. + Joris MINNE. Alphabet. Brussel, De Wilde Roos, 1925. beperkte oplage, 10 exemplaren op Arches, 100 exemplaren op vergé papier, dit is nummer 62 (samen: 5)
Price:€140 - €300
Sellingprice:€100