First lot Previous lot Lot 340 from 1234 Next lot Last lot
Lot nr:340
Book nr:34002
Author:[CANTRÉ] - DE PILLECYN, Filip
Title:Blauwbaard
Town:Mechelen - Amsterdam
Publisher:Het Kompas - De Spieghel
Year:1931
Description:In-8°, 160 pp, Met zes houtsneden, door Jan Fr. CANTRÉ. Genaaid, in de originele omslag, scharnieren los.
Bijgevoed: Franz DE BACKER. De witte vijand. Antwerpen, Lumière, (1930). In-4°, met 4 originele houtsneden van CANTRÉ. Beperkte gen. oplage, waarvan 125 op Featherweight, dis is nr. 31. Roestvlekjes. Genaaid.
+ Maurits DE DONCKER. Gedoofder vuren-as. Kortrijk, Steenlandt, (1929). Met houtsneden van CANTRÉ. Beperkte gen. oplage, dit is nr. 31/300. Genaaid.
+ René L. IDE. Mensen (schering en inslag). Gent, Goudkever, (1931). Met houtsneden van Cantré. Beperkte oplage van 250 ex. op Featherweight, zonder nr. Genaaid. + 2 boekjes over Cantré. (samen: 6)
Price:€90 - €160
Sellingprice:€80
First lot Previous lot ... 336 | 337 | 338 | 339 | 340 | 341 | 342 | 343 | 344 ... Next lot Last lot