First lot Previous lot Lot 333 from 1234 Next lot Last lot
Lot nr:333
Book nr:34558
Author:BERVOETS, Fred (1942)
Title:Versparring
Publisher:Galerij De Zwarte Panter
Year:1976
Description:Kunstmap met originele etsen van Fred BERVOETS: Versparring (40 x 29 cm), PAS: Man van de maan, GOOSSENS: Bidspring man, COX: Marmer en pluim. Alle gesigneerd in potlood. Ets-drukker: Roger van Akelijen. Ter gelegenheid van de Internationale Kunstmarkt te Düsseldorf. Beperkte gen. oplage van X + 40 exemplaren, dit is nr. 22/40
Price:€120 - €180
First lot Previous lot ... 329 | 330 | 331 | 332 | 333 | 334 | 335 | 336 | 337 ... Next lot Last lot