First lot Previous lot Lot 324 from 1234 Next lot Last lot
Lot nr:324
Book nr:33764
Author:KRESSE, Hans G. (1921-1992)
Title:Hans G. Kresse portfolio
Town:'s Gravenhage
Publisher:Stripgalerie Panda
Year:1988
Description:In-plano (70 x 50 cm), reeks van 9 zeefdrukken. Beperkte oplage van 100 + 20 exemplaren. Dit exemplaar draagt nummer 33/100, elke plaat gesigneerd door de kunstenaar, in potlood.
Losse bladen in een handvervaardigde portfolio in zwart kunstleder met de signatuur van Hans G. Kresse in witte folie-druk op het voorplat, sluitlinten
Note:Hans Georg Kresse (Amsterdam, 1921) was één van Nederlands belangrijkste striptekenaars van de 20e eeuw. Eric de Noorman was Kresses bekende stripfiguur
Price:€200 - €300
Sellingprice:€200