First lot Previous lot Lot 322 from 1234 Next lot Last lot
Lot nr:322
Book nr:34739
Author:HOYTEMA, T. van
Title:Vogelvreugd. Een prenteboek voor de lieve jeugd
Publisher:Tresling & Co
Year:[1904]
Description:Kl. in-4, 36 pp. met orig. kleurlitho's van T. van Hoytema. Orig. geill. uitgeverskaft. Zeer fris bewaard met iets gewreven aan uiteinden.
Note:Cat. Theo van Hoytema 1863-1917 p.76-79.
Price:€70 - €90
Sellingprice:€70