First lot Previous lot Lot 320 from 1234 Next lot Last lot
Lot nr:320
Book nr:34740
Author:HEIJE, J.P.
Title:Asschepoester
Publisher:J.H. & G. Van Heteren
Year:[1865]
Description:Kl. in-4, met 'ets-photogrammen door Hein J. Burges: photo-lithographie van Kroon, volgens vinding van E.J. Asser' (kleurill.). Goed ex. in orig. linnen uitg. band met goudopdruk. Bijgevoegd: Erstes Bilderbuch. Stuttgart, Halder & Cronberger, c1865. 4 oblong, 12 p, kleurlitho's. Orig. karton. + ANSINGHT - Tante Tor is Jarig. Utrecht, Stichting de Roos, 1950. 4, met 14 handgekleurde litho's van N. BODENHEIM, bep. oplage van 200 ex., orig. geill. uitg. kaft + BECHT-DENTZ - De rattenvanger van Hamelen. A'dam, Becht, [1921]. 4, oblong, met orig. kleurlitho's van E. OSSWALD, goed ex. in orig. lithogr. uitg. kaft. Ex-libris R. Fuks (4)
Price:€120 - €180
First lot Previous lot ... 316 | 317 | 318 | 319 | 320 | 321 | 322 | 323 | 324 ... Next lot Last lot