First lot Previous lot Lot 32 from 1234 Next lot Last lot
Lot nr:32
Book nr:33743
Author:DE POTTER - BROECKAERT
Title:Geschiedenis der Stad Aalst voorgegaan van eene historische schets van 't Voormalige Land van Aalst
Town:Gent
Publisher:Annoot-Braeckman
Year:1873/76
Description:4 vol. in-8, litho's b.t. en errata. Genaaid, orig. uitg. kaftjes. Bijgevoegd: 2 en 3e deel in dubbel
Price:€90 - €140
Sellingprice:€140
First lot Previous lot ... 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 ... Next lot Last lot