First lot Previous lot Lot 273 from 1234 Next lot Last lot
Lot nr:273
Book nr:34763
Author:[MINARD-VAN HOOREBEKE, Louis]
Title:Recueil descriptif des antiquités et curiosités du treizième au dix-neuvième siècle formant la collection de Louis Minard-Van Hoorebeke
Town:Gand
Publisher:I.S. Van Doosselaere
Year:1866
Description:In-4°, [4] + 372 pp. Met een portret van Louis Minard. Platen b.t. A t/m L silhouetten van kunstvoorwerpen,+ I t/m XLII supplementaire platen b.t. (door Onghena, op chine collé) Hs. opdracht van L. Minard aan M. Vander Stichelen. Eerste katern losgekomen. Marg. roestvlekjes. Versleten half lederen band
Price:€100 - €120
First lot Previous lot ... 269 | 270 | 271 | 272 | 273 | 274 | 275 | 276 | 277 ... Next lot Last lot