First lot Previous lot Lot 19 from 1234 Next lot Last lot
Lot nr:19
Book nr:33765
Author:CANNEEL, Théodore-Joseph
Title:Souvenir de la procession et des solennités religieuses à Gand en 1867 à l'occasion du jubilé huit fois séculaire de Saint Macaire, patron de la ville de Gand
Town:Gand
Publisher:J. & H. vander Schelden
Year:1869
Description:Folio oblong (36 x 48 cm) met 47 pp en 25 chromolitho's van Rousseau naar Edouard-Albéric TRULIN en gedrukt door Daveluy uit Brugge. Marges van de laatste plaat versterkt. Uitgeversband in bordeaux perkaline, rug in leder, voorste scharnier deels gebroken, watervlekken op de platten.
Bijgevoegd: Gedenkboek der luisterrijke feesten binnen Antwerpen gevierd in den jaren 1875 ... historischen optocht ingericht door de rederijkkamer De Olijftak. Beschreven door N.J. CUPÉRUS, getekend door F. van KUYCK. Antwerpen, Buschmann, (1875). In-folio oblong, reeks van 15 lithogr. Marg. roestvlekjes. Uitgeversband in rood perkaline (vlekken op de platten, sleet aan kapitalen en hoeken) samen: 2
Price:€80 - €160