First lot Previous lot Lot 172 from 1236 Next lot Last lot
Lot nr:172
Book nr:34897
Author:[EVERGEM]
Title:Evergemschen Almanach voor het jaer ons heere 1813 gemaekt en gecalculeert door Joseph Dauchot, cijffer-konstenaer
Description:Plano blad (51 x 39 cm) in handschrift met aquarel afgewerkt. Met gebruikssporen. Merkwaardig stuk
Price:€120 - €180
Sellingprice:€280
First lot Previous lot ... 168 | 169 | 170 | 171 | 172 | 173 | 174 | 175 | 176 ... Next lot Last lot