First lot Previous lot Lot 168 from 1234 Next lot Last lot
Lot nr:168
Book nr:34540
Author:[BEDEVAARTVAANTJES]
Title:Verzameling van 12 bedevaartvaantjes
Description:1. S. Godelieve. Kopergravure, afdruk 18de eeuw (klein randscheurtje). 2. 'Comt al naer Campenhout de Moeder Godts vereeren'. Houtgravure 18de eeuw. 3. 'Gedenkenis der bedevaart naar O.L.Vrouw van Scherpenheuvel'. Afdruk 19de eeuw met kleur. 4. id variant 5. id. 6. 'Sint Willibrordus - Wulpen'. Kopergravure, afdruk uit 18de eeuw. 7. 'Sint Gummarus', grav. Wauters (18de eeuw). 8. 'Sint Godelieve - Ghistel'. Kopergravure, afdruk 18de eeuw. 9. 'O.L.Vrouw van Kerselaar'. Litho Bevernaege-Van Eechoute, Oudenaarde (19de eeuw). 10. 'Miraculeus Beeld O.L.Vrouw van Alsemberg', litho eind 19de eeuw. 11. 'Heyligen Eloy tot Eyne'. Litho eind 19de (Audenarde, Vandendriessche). 12. 'Miraeckeleus beldt tot Thielt'. Kopergravure uit 18de eeuw
Price:€280 - €360
Sellingprice:€450
First lot Previous lot ... 164 | 165 | 166 | 167 | 168 | 169 | 170 | 171 | 172 ... Next lot Last lot