First lot Previous lot Lot 1234 from 1234 Next lot Last lot
Lot nr:1234
Book nr:34153
Author:WINTER, Nicolaas Simon van
Title:De Amstelstroom, in zes zangen
Town:Amsteldam
Publisher:Pieter Meyer
Year:1755
Description:In-4°, [32] + 207 pp. Met frontispice (Tanjé), gegrav. titelvignet (Fokke), uitv. kaart van de 'Amstelstroom' en 7 gegrav. slotvignetten (Philips), alle prachtig HANDGEKLEURD en GOUDGEHOOGD. Na p. 160 zit een 'Nieuwe Kaart van den Amstelstroom uitgegeven by Pieter Meyer', uitvouwbaar en handgekleurd. Exemplaar op groot papier. Half kalfsleder uit de tijd met hoeken, rug bekleed met rood marokijn
Note:1ste ed. Nicolaas Simon van Winter (1718-1795) was getrouwd met de dichteres Lucretia Wilhelmina van Merken.
Ex libris Jan Goedkoop, Buijnsters-Smets. Ref. Nijhoff/v. Hattum, 338
Price:€450 - €600
Sellingprice:€450
First lot Previous lot ... 1230 | 1231 | 1232 | 1233 | 1234 Next lot Last lot