First lot Previous lot Lot 1206 from 1234 Next lot Last lot
Lot nr:1206
Book nr:34406
Author:PLAUTUS, Titus Maccius
Title:Comoediae accedit commentarius
Town:Amstelodami
Publisher:ex typogr. Blaviana
Year:1684
Description:2 dln. in 1 vol in-8, [24]+624 ; 588+[52] pp, gegraveerde titel, drukkersmerk in houtsnede op tweede titel. Met commentaren door Johannes Fredericus Gronovius. Gebonden in vol perkament uit de tijd, PRIJSBAND met verguld wapen van ALKMAAR, motto: "Praemium Diligentiae". Sporen van sluitlinten.
Bijgevoegd: Lierzangen van Q. HORATIUS Flaccus in Nederduitsche verzen gebragt door H.G. OOSTERDIJK. Haarlem, wed. A. Loosjes, 1819. In-12, xxiv+200 pp, titel met portret in stippelgravure, kartonnage (samen: 2)
Note:Herkomst: Augustijns Instituut Eindhoven
Price:€120 - €160
Sellingprice:€120
First lot Previous lot ... 1202 | 1203 | 1204 | 1205 | 1206 | 1207 | 1208 | 1209 | 1210 ... Next lot Last lot