First lot Previous lot Lot 1203 from 1234 Next lot Last lot
Lot nr:1203
Book nr:33720
Author:KILIAAN, Cornelius
Title:Etymologicum Teutonicae linguae. Sive dictionarium teutonico-latinum
Town:Trajecti Batavorum [Utrecht]
Publisher:apud Roelandum de Meyere
Year:1777
Description:2 vols. in-4░ met doorlopende paginering, [22], 1-365, [2 + 1 blanco] + [2], 367-930, [1 + 1 blanco] pp. In twee kolommen gedrukt, ge´llustreerd met 2 gravures in de tekst. Weinige roestvlekjes. Half kalfslederen banden uit de tijd met gebruikssporen (hoekjes gestoten, leder droog enz). Goed exemplaar
Note:Editie bezorgd door Gerard van Hasselt (1751-1825) en vermeerderd met talrijke voetnoten. De eerste editie werd uitgegeven in 1574 te Antwerpen
Price:€140 - €220
Sellingprice:€100
First lot Previous lot ... 1199 | 1200 | 1201 | 1202 | 1203 | 1204 | 1205 | 1206 | 1207 ... Next lot Last lot