First lot Previous lot Lot 1199 from 1234 Next lot Last lot
Lot nr:1199
Book nr:34327
Author:GUEVARA, Antonio de
Title:t'Gulden boeck, van het leve ende seynd-brieven van den welsprekenden orateur en keyser Marcus Aurelius
Publisher:Jacob Pietersz Paets
Year:1605
Description:In-8°, 226+[2] ff, tekst in gotische letters, voorwoord in civilité, mooie ornamentele boord rond de titel. Watervlekken voorin, vlekken in de tekst. Perkamenten band uit de tijd, sluitlinten (deels verloren), vervuild, krassen
Note:Herkomst: boekerij Mr. Dr. H.E. toe Laer, collectie Buijnsters-Smets
Price:€450 - €600
First lot Previous lot ... 1195 | 1196 | 1197 | 1198 | 1199 | 1200 | 1201 | 1202 | 1203 ... Next lot Last lot