First lot Previous lot Lot 1153 from 1234 Next lot Last lot
Lot nr:1153
Book nr:33990
Author:BAUDIUS, Dominicus
Title:Libri tres de Induciis belli Belgici
Town:Lugduni Batavorum [Leiden]
Publisher:Apud Ludovicum Elzevirium
Year:1613
Description:In-4, [28], 318 [=218] pp. Titel gedrukt in rood en zwart, drukkersmerk in houtsnede, hs. herkomst A. Fletcher. Enkele marginale roestvlekjes en kleine wormgaatjes. Vol perkament uit de tijd, rood gespikkelde sneden
Note:Eerste ed. van het werk van de Leidense professor D. Baudius (1561-1613) over het Twaalfjarig Bestand. Ref. Willems 78; Rahir 64; Haitsma Mulier/ Van der Lem 36a
Price:€160 - €200
First lot Previous lot ... 1149 | 1150 | 1151 | 1152 | 1153 | 1154 | 1155 | 1156 | 1157 ... Next lot Last lot