First lot Previous lot Lot 1141 from 1234 Next lot Last lot
Lot nr:1141
Book nr:34381
Author:SANDERUS, Antonius
Title:Flandria subalterna
Town:Coloniae Agrippinae
Publisher:C. ab Egmondt et Sociorum
Year:1644
Description:Folio, gegrav. titel, 12, 247 (op 251, zonder 649/52 en portret Fr. De Mello), 38, 3 pp. Met 149 gravures waarvan 16 stadszichten en 6 kaarten op dubbele bladzijden; 125 zichtjes kastelen, landkaarten ed. Panorama Duinkerke niet aanwezig zoals soms. Verbruining zoals gewoonlijk, enkele bladen met iets water in marges, soms klein scheurtje enz. Volle maroquinband met nerven met vergulde wapens 'Sans mercy - sans souci - virtute virescit' van Robert de Roucy
Note:Deel 2 van de originele editie
Price:€1200 - €1800
Sellingprice:€1400
First lot Previous lot ... 1137 | 1138 | 1139 | 1140 | 1141 | 1142 | 1143 | 1144 | 1145 ... Next lot Last lot