First lot Previous lot Lot 1122 from 1234 Next lot Last lot
Lot nr:1122
Book nr:34675
Author:MEULEN, Jean-Baptist van der
Title:Willem den koppigen, ingedrongen koning der Nederlanden, aenleyding gevende tot den opstand der Belgen in 1830 : met een omstandig verhael van de vier roemweęrdige dagen, grote voorvallen en gevolgen
Town:Brussel
Publisher:Vanderborght zoon
Year:1833-1839
Description:2 vol. in-8°, [iv]-500 ; 537-[1] pp, met 10 extra portretten door Houbraken e.a. tussengevoegd (niet aangekondigd). Wat roestvlekkig. Gebonden in half leder uit de tijd, blauw gespikkelde sneden.
Bijgevoegd: Ch. POPLIMONT. Révolution belge 1830-1848, la Belgique depuis mil huit cent trente. Bruxelles, Labroue, 1852. In-8°, met 17 (van 18) lithogr. portretten op chine collé b.t. Roestvlekjes. Gebonden in half leder (samen: 3)
Note:Herkomst: Bibliotheek Kapucijnen Brugge, met stempels
Price:€140 - €200
First lot Previous lot ... 1118 | 1119 | 1120 | 1121 | 1122 | 1123 | 1124 | 1125 | 1126 ... Next lot Last lot