First lot Previous lot Lot 1096 from 1234 Next lot Last lot
Lot nr:1096
Book nr:34395
Author:FLAVIUS JOSEPHUS
Title:Des wijdt-vermaerden Joodschen Historieschrijvers Boecken; Te weten twintigh van de Oude Geschiedenissen der Joden en een van sijn eygen Leven: noch seven van de Joodsche Oorlogen en de Verwoestinge Jerusalems (...). Vertaelt door S. de Vries. (...) Daer by gevoeght Egesippi Boecken, Van de Joodsche Oorlogen, en de Verstooringe der Stadt Jerusalem.
Town:Dordrecht
Publisher:Jacobus Savry (by Jacob Braat)
Year:1665
Description:2 dln in n vol. in-folio, (7), 402, (12); (2), 86, (2) ff, gegraveerde titel, met meer dan 200 kopergravures it. Gotische tekst in 2 kol. Marges van ff. 2-3 gerestaureerd, enkele (herstelde) scheurtjes, waterrand op ff. 290-291. Vol kalfslederen band met nerven uit de tijd (restauraties aan hoeken en kapitalen, sporen van sloten
Note:Ref. Poortman II, p.227-231; Frst II, 127. First edition of this translation by L. van den Bos. Engraved title-page: Hoochgeroemde joodsche historien ende boecken. Provenance : library Eindhoven
Price:€160 - €240
Sellingprice:€260
First lot Previous lot ... 1092 | 1093 | 1094 | 1095 | 1096 | 1097 | 1098 | 1099 | 1100 ... Next lot Last lot