First lot Previous lot Lot 1090 from 1234 Next lot Last lot
Lot nr:1090
Book nr:34450
Author:DUMBAR, Gerhard
Title:Het kerkelyk en wereltlyk Deventer, behelzende eene uitvoerige beschryving van stats oirsprong, verscheide benaemingen... Als ook een omstandigh verhael der beurtenissen van ouden tyden af
Town:Deventer
Publisher:Henrik Willem van Welbergen
Year:1732
Description:In-folio, [28]+648 + [23] pp. Titel gedrukt in rood en zwart, titelvignet met stadszicht, prachtig portret van de auteur door Houbraken naar Palthé, uitvouwbaar stadsplan. Uitv. gegrav. zichten op de Groote Kerk en op de Sint-Niklaes-Kerk door J. van Sassen. Met enkele plaat b.t. (klokkentoren). Tekst in 2 kolommen. Met gravures i.t. Enkele bleke waterranden, wat verbruind. Versleten kartonnage, onafgesneden
Note:Zonder deel 2, dat pas in 1788 verscheen. Herkomst: Augustijns Instituut Eindhoven
Price:€120 - €180
Sellingprice:€450
First lot Previous lot ... 1086 | 1087 | 1088 | 1089 | 1090 | 1091 | 1092 | 1093 | 1094 ... Next lot Last lot