First lot Previous lot Lot 1062 from 1234 Next lot Last lot
Lot nr:1062
Book nr:34094
Author:[BEYER, Jan de]
Title:Verzameling van Twaalf Kleefsche Outheeden en gezichten
Publisher:Gerrit Tielenburg
Year:1758-1762
Description:In-4, 91 kopergravures door Paulus van Liender naar tek. van Jan de Beijer. Pronkband in rood marokijn met rijk verguld decor, goud op snee, prachtige schutbladen in sitspapier, met florale motieven. Band vermoedelijk in Rotterdam vervaardigd
Note:Verschenen in 8 afleveringen, zo zeldzaam geworden dat in 1979 een herdruk werd uitgegeven.
Vgl. Storm van Leeuwen, Dutch decorated bookbinding in the 18th century, deel II p. 481 e.v
Price:€1200 - €1800
Sellingprice:€1400
First lot Previous lot ... 1058 | 1059 | 1060 | 1061 | 1062 | 1063 | 1064 | 1065 | 1066 ... Next lot Last lot