First lot Previous lot Lot 982 from 986 Next lot Last lot
Lot nr:982
Book nr:33277
Author:LIVIUS, Titus
Title:Historiarum corpus Concinnius
Publisher:ex Gymnasio Dordraceno, typis Bramiis
Year:1711
Description:In-8°, gegr. titelvignet (Goeree), gegrav. portret van de schrijver. Gebonden in vol perkament uit de tijd, band vervuild, voorste scharnier vanbinnen gebroken.
Bijgevoegd: één los deel van een reeks van Titus Livius (Leipzig, 1769). Gebonden in vol perkament, titel in inkt op de rug.
+ Emilius PROBUS. Levens der uitnemende krygsoversten, zoo Griexe, als andere; in 't Latyn beschreven door Cornelius Probus... vierde druk, ... verbetert door D. van Hoogstraten. Amsterdam, Salomon Schouten, 1745. In-12°, [28]-250-[2] pp, met 11 gegrav. portretjes in tekst (Hannibal e.a.). Genaaid, rug versterkt, onafgesneden (samen: 3)
Note:Herkomst: Augustijns Instituut Eindhoven
Price:€120 - €160
First lot Previous lot ... 978 | 979 | 980 | 981 | 982 | 983 | 984 | 985 | 986 Next lot Last lot