First lot Previous lot Lot 978 from 986 Next lot Last lot
Lot nr:978
Book nr:33262
Author:HORATIUS Flaccus, Quintus
Title:Horazens Satiren aus dem Lateinischen übersetßt. Neue Ausgabe
Town:Leipzig
Publisher:in der Weidmannischen Buchhandlung
Year:1819
Description:2 parts in 1 vol. in-8vo, foxing. Met nota's van Christoph Martin Wieland. Half linnen band. Bijgevoegd: R. Van den BROEK & G. QUISPEL. Corpus Hermeticum. Ingeleid, vertaald en toegelicht. Amsterdam, In de Pelikaan, 2003. Linnen band en stofwikkel. Bibliotheca Philosophica Hermetica 2
+ HOSPERS-JANSEN, A. M. A. Tacitus over de joden Hist. 5,2-13. Proefschrift. Wolters, 1949. Genaaid. + Carmina Burana, kleien bloemlezing uit de middeleeuwse vagantenpoëzie. 1959. Kartonnage. + 25 andere volumes over klassieke literatuur (samen: 30)
Note:Herkomst: Augustijns Instituut Eindhoven
Price:€60 - €90
Sellingprice:€40
First lot Previous lot ... 974 | 975 | 976 | 977 | 978 | 979 | 980 | 981 | 982 ... Next lot Last lot