First lot Previous lot Lot 976 from 986 Next lot Last lot
Lot nr:976
Book nr:33276
Author:HORATIUS Flaccus, Quintus
Title:(Opera) ex recensione & cum notis atque emendationibus Richardi Bentleii. Editio altera
Town:Amstelaedami
Publisher:apud Rod. & Gerh. Wetstenios
Year:1728
Description:In-4°, [24]-717-[1] ; 239 pp, met gegrav. front., titel in rood en zwart, titelvignet. Oude stempels op titelblad. Versleten halve band, rode sneden, achterplat in karton, voorplat in marmerpapier.
Bijgevoegd: GELLIUS. Noctes Atticae. Leyden, H. de Vogel, 1644. In-12°, [4], 595, [140] pp, gegraveerde titel. Glad perkament uit de tijd, titel in inkt op de rug.
+ Publius OVIDIUS NASO. Opera ad optimas editiones callata. Biponti (Zweibrücken), 1783. 3 vol. in-8°, titelvignet op elke titelpagina. Genaaid, onafgesneden. (samen: 5)
Note:Herkomst: Augustijns Instituut Eindhoven
Price:€100 - €160
First lot Previous lot ... 972 | 973 | 974 | 975 | 976 | 977 | 978 | 979 | 980 ... Next lot Last lot