First lot Previous lot Lot 953 from 986 Next lot Last lot
Lot nr:953
Book nr:32819
Author:LIPSIUS, Justus
Title:[Convoluut van 5 werken]
Town:Antverpiae
Publisher:Ex officina Plantiniana, apud Joannem Moretum
Year:1605-1621
Description:In-4°. Bevat de volgende werken (alle gedrukt te Antwerpen door Joannes Moretus):
1. Poliorceticon sive de machinis tomrentis, telis, libri quinque. Editio tertia. 1605. 219, [7] pp. Drukkersmerk op titelblad en op laatste folio. Met 38 grav. BB L 426.
2. Saturnalium sermonum libri duo, qui de gladiatoribus. 1617. 136, [3] pp. Drukkersmerk op titelblad en 12 grav. i.t. Met 3 (van de 4) uitv. platen b.t. BB L 510.
3. Lovanium: id est, opidi et academiae eius descriptio. Libri tres. 1610. [8], 121, [6] pp. Drukkersmerk op titelblad en op laatste folio. Met twee uitvouwbare panorama's (Leuven en Heverlee) en een grav. op volle pag. BB L 357. Licht verbruind.
4. De Cruce libri tres ad sacram profanamque historiam utiles. 1606. 96, [7] pp. Drukkersmerk op titelblad en op laatste folio. Met 20 grav. BB L 207. Licht verbruind.
5. De Vesta et Vestalibus syntagma. Altera editio, atque ab ultima auctoris manu, 1621, [8] + 59 + [4 + 1 blanco] blz. Drukkersmerk op titelblad en laatste folio, en met 10 gravures i.t. van Theodorus Galle (gravures van vooral muntstukken). BB L 526.
Tekst in het Latijn met Griekse citaten, roestvlekken. Vol ivoorkleurig perkamenten band uit de tijd, licht vervuild, één hoek achteraan versleten
Note:Herkomst: oud stempeltje August Hancke op eerste titel
Price:€700 - €900
Sellingprice:€550
First lot Previous lot ... 949 | 950 | 951 | 952 | 953 | 954 | 955 | 956 | 957 ... Next lot Last lot