First lot Previous lot Lot 93 from 987 Next lot Last lot
Lot nr:93
Book nr:33688
Author:[BRUGGE]
Title:Opmeting XVII eeuwse gevel in Steenstraat te Brugge, gerestaureerd 1860.
Description:Twee grote vellen (125 x 114 cm) met gevel van de 'Ex- KBC bank' en op tweede vel details. Volgens nota van architect J. Vierin uit Brugge
Price:€200 - €280
Sellingprice:€320
First lot Previous lot ... 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 ... Next lot Last lot