First lot Previous lot Lot 762 from 986 Next lot Last lot
Lot nr:762
Book nr:32936
Author:DE HOOGHE, Romeyn
Title:Spiegel van Staat des Vereenigde Nederlands, waar in De Macht en 't Vry Besier, van yder der Zeven Verbonde Pronvicien en haar byzondere Steeden, zo in Rechten als Regeeringen werd ontvouwd
Publisher:Jan ten Hoorn
Year:1706-07
Description:2 vol. in-4░, [16], 480, 55, 143, 44, [4] pp ; [16], 335, 339, [8] pp. Ge´llustreerd met 2 versch. front. en 16 uitv. allegorische platen van Romeyn DE HOOGHE.
Gebonden in vol perkament uit de tijd, platten versierd met blindstempeling, titel in inkt op de rug
Note:Landwehr, Romeyn de Hooghe as bookillustrator 103 : "A politico-historical work. It gives historical data and ample reference to other sources. Part II is interesting because of chapters dealing with the Verenigde Oost- en West Indische Compagnie, the Surinaamsche- en Groenlandse Compagnie, the trade on the Levant and the herring fishery." Hollstein 737-752.
Provenance: Military Collection Anne S.K. Brown
Price:€300 - €500
Sellingprice:€700
First lot Previous lot ... 758 | 759 | 760 | 761 | 762 | 763 | 764 | 765 | 766 ... Next lot Last lot