First lot Previous lot Lot 726 from 986 Next lot Last lot
Lot nr:726
Book nr:33664
Author:[GETIJDENBLAADJES]
Title:Twee bladen uit 15de eeuwse getijdenboeken met rijk versierde letters
Description:Formaat (15 x 10.5 en 15 x 11 cm) op perkament. En ingelijst
Price:€90 - €140
Sellingprice:€160
First lot Previous lot ... 722 | 723 | 724 | 725 | 726 | 727 | 728 | 729 | 730 ... Next lot Last lot