First lot Previous lot Lot 711 from 987 Next lot Last lot
Lot nr:711
Book nr:32750
Author:PETIT, Raymon - BERCOVICI - BAUMEL
Title:De nieuwe geneeskunde voor het huisgezin. Volledig Werk over de Geneeskunde en de Gezondheidsleer voor het Gezin ... bijvoegsel Beknopte uiteenzetting over Veeartsenijkunde
Town:Parijs - Brussel
Publisher:gebr. Musy - Boekhandel Sana
Year:ca. 1940
Description:In-8°, 748 pp, met 24 platen b.t. in kleur door Erges. Originele uitgeversband, titel verguld op de rug, gebruikssporen
Note:Vertaald uit het Frans (La Nouvelle Médecine familiale) door Dr. A. Serayen en dr. A. van Loey. Gericht op de rurale bevolking, met gebruik van kruidengeneeskunde
Price:€20 - €40
First lot Previous lot ... 707 | 708 | 709 | 710 | 711 | 712 | 713 | 714 | 715 ... Next lot Last lot