First lot Previous lot Lot 683 from 986 Next lot Last lot
Lot nr:683
Book nr:33304
Author:THOMAS a KEMPIS
Title:De naervolginghe Christi
Publisher:d'erven Stichter
Year:(eind 17e eeuw)
Description:In-12, 456-[32] pp, gegrav. titel (stempels op verso), gotische letters, gevolgd door: Het Leven van Thomas Kempis door den Eerwaardigen P. Herebertus ROSWEYDUS. Vlekjes in de marges. Gebonden in vol kalfsleder uit de tijd.
Bijgevoegd: Kleine katechismus : of Kort begrip der geschillen onder de Katholijken in Holland. Amsterdam, bij C. Potgieter, 1820. In-12, 35-[2] pp, perkamenten bandje. + 6 andere (samen: 8)
Note:Herkomst: Augustijns Instituut Eindhoven (alle met plaatsetiketten op de rug)
Price:€80 - €120
First lot Previous lot ... 679 | 680 | 681 | 682 | 683 | 684 | 685 | 686 | 687 ... Next lot Last lot