First lot Previous lot Lot 680 from 986 Next lot Last lot
Lot nr:680
Book nr:33070
Author:SMITS, Wilhelm
Town:Antverpiae
Publisher:wed. Pierre Jouret
Year:1744
Description:2 vol. in-8°, [28]-cxii-336, [2]-pp. 337-843-[5] pp. Gegrav. frontisp. en wapenschild van aartsbisschop Thomas Philippe aan wie het werk is opgedragen. Enkele bleke waterranden, stempel op titelpagina. Papier wat vergeeld. Gebonden in vol kalfsleder uit de tijd, rood gespikkelde sneden, scharnieren gebroken (nog niet los), verlies van leder aan de kapitalen
Note:Tekstuitgave van de psalmen in twee kolommen, links Latijn, rechts Vlaams met uitgebreide commentaren in het Latijn.
Bijgevoegd: L'imitation de Jesus-Christ, Traduite par le R.P. de Gonnelieu, de la Compagnie de Jesus. Paris, Le Fuel, [1823]. Pet. in-8°, orné de 7 planches gravées. Rel. de l'époque, dos lisse doré, encadrement doré autour des plats, rel. lég. frottée, tranches marbrées (ensemble : 3)
Price:€80 - €120
Sellingprice:€110
First lot Previous lot ... 676 | 677 | 678 | 679 | 680 | 681 | 682 | 683 | 684 ... Next lot Last lot