First lot Previous lot Lot 677 from 986 Next lot Last lot
Lot nr:677
Book nr:32749
Author:[MISSALE ROMANUM]
Title:Missale Romanum ex decreto sacrosancti concillii Tridentini restitutum S. Pii V. Pontificis Maximi jussu editum Clementis XIII. et Urbani VIII auctoritate recognitum
Town:Ratisbonae (=Regensburg in Beieren)
Publisher:Fr. Pustet
Year:1884
Description:In-folio (29,2 x 21,5 cm), (38) - [4] - 540 - 2 - [183] - V- 55 pp. Gegraveerde frontispice (chromolithogr.) en titel en teksten in rood en zwart. Met muziek en gravures, mooie versierde beginletters. Compleet met: Missae Propriae Sanctorum Belgii.
In een pronkband in rood chagrin, platten rijk verguld, met monogram IHS, (klein stukje geschaafd), met leeslinten in verschillende kleuren, goud op snee. Mooi bewaard in een houten doos, zwartgeschilderd
Note:Prachtig neogotisch missaal
Price:€300 - €400
Sellingprice:€300
First lot Previous lot ... 673 | 674 | 675 | 676 | 677 | 678 | 679 | 680 | 681 ... Next lot Last lot