First lot Previous lot Lot 675 from 986 Next lot Last lot
Lot nr:675
Book nr:33303
Author:MERLO HORSTIUS, Jacobus
Title:Lusthof der ziele, vercierd met allerlei godsdienstige oeffeningen en uitmuntende gebeden
Town:Amsteldam
Publisher:T. Crajenschot
Year:1777
Description:In-8°, vii-[9]-780-[16] pp, met gegrav. titel en 8 platen b.t. Enkele oude bibliotheekstempels. Gebonden in vol leder, verguld omkadering rond de platten, gladde rug met gouden sterren. Oorspronkelijk in het Latijn (Paradisus animę christianę), deze Nederlandse versie door L.C. van Renesse, naar het Frans.
Bijgevoegd: [Josse GOETHALS]. De waere kerke Christi van in de eerste eeuwen by overleveringe klaerlyk bethoont, door Augustinus. Ghendt, F. en D. vander Ween, 1716. In-12°, titel in rood en zwart, oude bibliotheekstempel op titel. Vlekjes. Donkerbruine lederen band uit de tijd, verlies van titelvignet, hoeken versleten. Slechts 1 ex. in STCN, ook in UGent.
+ [Jan Philipsz SCHABAELJE]. [Lust-hof des gemoeds]. [Amsterdam, 18de eeuw?]. In-12°, gotische letters, met naļeve houtsneden i.t. Onvolledig (ontbreken ff. A1, A2, L8 en volledige katern R). Band uit de tijd in perkament, vervuild (samen: 3)
Note:Herkomst: Augustijns Instituut Eindhoven (alle met plaatsetiketten op de rug)
Price:€120 - €180
Sellingprice:€80
First lot Previous lot ... 671 | 672 | 673 | 674 | 675 | 676 | 677 | 678 | 679 ... Next lot Last lot