First lot Previous lot Lot 668 from 986 Next lot Last lot
Lot nr:668
Book nr:33307
Author:HAUBER, J.M.
Title:Gebedenboek voor Roomsch-Katholijken
Town:Arnhem
Publisher:J.G. Meijer
Year:1838
Description:In-8, xvi-604-[17] pp, gegrav. titel, met fraai front. Gebonden in vol marokijn, versierd met blindstempeling, achterste scharnier gescheurd, goud op snee.
Bijgevoegd: L. ENGBERS. Zondags-school, tot oefening van huisaandacht voor roomsch-catholijken. Vierde druk. 's Hertogenbosch. J.J. Arkesteyn en zoon, (19de eeuw). In-8, titel in houtsnede. Roestvlekjes. Lederen band, voorplat afgebroken.
+ J.M. SAILER. Leer der gelukzaligheid. Groningen, J. Oomkens, 1808-09. 2 vol. in-8, genaaid, onafgesneden (samen: 4)
Note:Herkomst: Augustijns Instituut Eindhoven
Price:€60 - €100
Sellingprice:€60
First lot Previous lot ... 664 | 665 | 666 | 667 | 668 | 669 | 670 | 671 | 672 ... Next lot Last lot