First lot Previous lot Lot 657 from 986 Next lot Last lot
Lot nr:657
Book nr:33036
Author:[CYPRIEN de la Nativité de la Vierge]
Title:Le Bouclier de la pieté chrestienne ... traduit d'Italien par Cyprien de la Nativité de la Vierge, Carme Déchaussé
Publisher:Philippe Vleugart
Year:1663
Description:In-8°, [XVI]-264 pp, met grav. titel en 7 platen b.t. (in verband met de dood). Scheur in p. 45, beduimeld. Versleten lederen band uit de tijd, met wat verlies van leder aan de rug. Ref. BCNI 11944, niet in STCV, wel in KBR.
+ PROYART. L'écolier vertueux, ou Vie edifiante d'un écolier de l'Université de Paris. Avignon, 1813. In-12°, 244 pp, gebonden in vol leder, gladde rug, versierd met goud.
+ Christelyke Onderwyzingen en gebeden. Negenthienden druk. Gend, Philippe Gimblet, 1777. In-12°, front. Versleten lederen band uit de tijd.
+ Nouveau choix des cantiques de Saint-Sulpice. Paris, 1819. In-12°, met muziekdruk. Versleten lederen band uit de tijd
+ La Journée du chretien santifiée par la Prière et la Méditation. Paris, chez Le Fuel, (impr. de Didot l'aîné), (almanach de 1816 à 1844). In-12°, ill. de gravures h.t. Band uit de tijd, rug gebroken, goud op snee (samen: 5)
Price:€90 - €140
Sellingprice:€80
First lot Previous lot ... 653 | 654 | 655 | 656 | 657 | 658 | 659 | 660 | 661 ... Next lot Last lot