First lot Previous lot Lot 645 from 986 Next lot Last lot
Lot nr:645
Book nr:33302
Author:AGOLLA, Mathias
Title:Zedelycke sermoonen op de sondagen van het jaer
Town:Maestricht
Publisher:Lambert Bertus
Year:1722-23
Description:2 (van 3) vol. in-8, [xvi]-576-[11] ; [xii]-590-[16] pp, oude bibliotheekstempels op titels. Kalfslederen banden uit de tijd, gewreven, rood gespikkelde sneden, boekblok van vol. 1 los in de band. Ref. BCNI 17825.
Bijgevoegd: idem. Zedelycke sermoonen op de feestdagen van het jaer. Tweede deel. Maestricht, Lambert Bertus, 1726. 1 (van 2) vol. in-8, [xvi]-535-[11] pp, vol kalfsleder uit de tijd, rug sterk versleten. Ref. BCNI 18039.
+ Henricus ENGELGRAVE. Meditatien ofte soete bemerkingen op het bitter lyden Christi. Den derden druck. Maestricht, Jacob Lekens, n.d. (18de eeuw) In-12, boekblok los in de lederen band (samen: 4)
Note:Herkomst: Augustijns Instituut Eindhoven
Price:€120 - €180
Sellingprice:€110
First lot Previous lot ... 641 | 642 | 643 | 644 | 645 | 646 | 647 | 648 | 649 ... Next lot Last lot