First lot Previous lot Lot 608 from 986 Next lot Last lot
Lot nr:608
Book nr:33333
Author:[KORTRIJK]
Title:Place de Courtray
Description:Litho (18 x 21.5 cm) van J.B. De Jonghe naar Ch. de la Barriere. Wat gevlekt. Doornik, Dewasme, c1820. Bijgevoegd: 'Eglise Notre Dame Courtray'. Litho (24 x 16 cm) van J.B. De Jonghe naar Vermote (1813) + 'Prise de Courtray'. Gravure (26 x 35 cm) naar Van der Meulen. + 2 foto's. Alles ingelijst in 5 kaders
Price:€70 - €90
Sellingprice:€80
First lot Previous lot ... 604 | 605 | 606 | 607 | 608 | 609 | 610 | 611 | 612 ... Next lot Last lot