First lot Previous lot Lot 580 from 986 Next lot Last lot
Lot nr:580
Book nr:33483
Author:[SPEELKAARTEN]
Title:Vel met 15 speelkaarten van Gison & Cisborne (London) uit eind 18de eeuw
Description:Onafgesneden blad (32 x 38 cm), gekleurd met pochoir techniek, met voorstelling van dames, boeren en heren + pieken 9 en 2 + drukkersmerk. Ingelijst in moderne lijst
Price:€280 - €360
Sellingprice:€320