First lot Previous lot Lot 559 from 987 Next lot Last lot
Lot nr:559
Book nr:32723
Author:[DOODSPRENTJES]
Title:Verzameling van 378 doodsprentjes uit de 19de eeuw
Description:Collectie doodsprentjes van personen gestorven tussen 1813 en 1861, chronologisch geordend in twee ringmappen. De oudste met gravures van Galle, de meeste met lithografische afbeeldingen, meerdere begijnen, families uit omgeving Antwerpen. Volgens de inbrenger alle begraven door dezelfde priester
Price:€800 - €1000
Sellingprice:€3200
First lot Previous lot ... 555 | 556 | 557 | 558 | 559 | 560 | 561 | 562 | 563 ... Next lot Last lot