First lot Previous lot Lot 536 from 987 Next lot Last lot
Lot nr:536
Book nr:33435
Author:GAILLIARD, J.
Title:Inscriptions funéraires & monumentales de la Flandre Occidentale
Publisher:Gaillaird et Co & Ancot
Year:1861-1867
Description:3 vol. in-f°, I. Sint Donaas kerk (1 vol.) II. O.L.V.-Kerk (1 vol.), III. Sint-Walburgakerk (1 vol.). Alle delen geïllustreerd met tal. chromolitho's van grafmonumenten en veel genealogische wapens in tekst en buiten tekst. Tekst in Nederlands en Frans. Gebonden in halve chagrin banden uit de tijd (niet uniform)
Note:Volledige set van graf- en gedenkschriften in Brugge. Herkomst: ex-libris de Bethune (1 en 2)
Price:€360 - €450
Sellingprice:€400
First lot Previous lot ... 532 | 533 | 534 | 535 | 536 | 537 | 538 | 539 | 540 ... Next lot Last lot