First lot Previous lot Lot 526 from 987 Next lot Last lot
Lot nr:526
Book nr:32853
Author:VERSCHELDE, Karel
Title:De kathedrale van S. Salvator te Brugge. Geschiedkundige beschryving
Town:Brugge
Publisher:Edw. Gailliard
Year:1865
Description:In-8, 311 pp. Illustraties b.t. Half chagrin band uit de tijd (versleten), titel in goudopdruk op rug. Exemplaar op groot papier. Toegevoegd: JANSSENS - De Abdij van de Duinen te Brugge (1963) + Graduale sacrosantae (Romae, 1908) met mooi ex-libris van 'Eccl: Cathedr: Brugen:' en etiket van 'K. van de Vijvere-Petijt, typographie-lithographie' in goud op rode achtergrond + kopergravure (13 x 23 cm) met de hand gekleurd van 'De zeven torentjes, Brugge'. (4)
Price:€50 - €70
Sellingprice:€80
First lot Previous lot ... 522 | 523 | 524 | 525 | 526 | 527 | 528 | 529 | 530 ... Next lot Last lot