First lot Previous lot Lot 523 from 987 Next lot Last lot
Lot nr:523
Book nr:33546
Author:VANDENPEEREBOOM, Alphonse
Title:Les Halles d'Ypres
Town:Ypres
Publisher:Simon Lafonteyne
Year:1878
Description:In-8, met tal. kopergravures b.t. Enkele roestvlekjes. Gedebrocheerd, beduimelde kaft.
Bijgevoegd: G.A.T. MIDDLETON. Ypres as it was before the Great War. Brussel, De Standaard, 1919. In-4, ill. Genaaid.
+ J.A. van HOUTTE. Prisma van de Geschiedenis van Ieper, een bundel historische opstellen verzameld door O. Mus. 1974. Linnen band en stofwikkel (3)
Price:€30 - €50
Sellingprice:€30
First lot Previous lot ... 519 | 520 | 521 | 522 | 523 | 524 | 525 | 526 | 527 ... Next lot Last lot