First lot Previous lot Lot 520 from 987 Next lot Last lot
Lot nr:520
Book nr:32764
Author:VANDALE, Bruno
Title:Vie et miracles de Saint Rombaut d'après les tableaux de M. Coxie et autres dans la cathédrale de Malines
Publisher:Greuse
Year:1857
Description:In-folio, 36 p. + 29 litho's b.t. Moderne kartonnen band met rug in kunstleder. Tweede herziene en verbeterde uitgave.
Bijgevoegd: Eeuwfeesten van den slag van Turnhout, gewonnen door de patriotten op de oostenrijkers, den 27 october 1789 : historische praalstoet van zondag 18 en dinsdag 20 augustus 1889. Turnhout, Beersmans-Pleek, 1889. In-f° oblong, met titel en 10 tekeningen in kleur door E. van der Heyden. Moderne band met behoud van orig. uitg. kaft (samen: 2)
Price:€120 - €160
First lot Previous lot ... 516 | 517 | 518 | 519 | 520 | 521 | 522 | 523 | 524 ... Next lot Last lot