First lot Previous lot Lot 489 from 987 Next lot Last lot
Lot nr:489
Book nr:33617
Author:[GENT]
Title:Het magistraet der stad Gend vernieuwd by de collatie, representerende het volk der stad Gend, den 24 July 1790
Town:Gend
Publisher:J. Begyn
Year:[1790]
Description:Plano vel (59 x 48 cm) met oude plooien en herstellingen. Lijst van de Schepenen in een zeer rijk kader met Maagd van Gend, Leeuwen, Engel, Justitia enz. Ingelijst in vergulde lijst
Price:€90 - €140
First lot Previous lot ... 485 | 486 | 487 | 488 | 489 | 490 | 491 | 492 | 493 ... Next lot Last lot