First lot Previous lot Lot 483 from 986 Next lot Last lot
Lot nr:483
Book nr:33032
Author:DUCLOS, Ad.
Title:Bruges, histoire et souvenirs
Publisher:K. van de Vyvere-Petyt
Year:1910
Description:In-4°, 592 pp met ill. en kaarten of plannen b.t. Gebonden in half chagrin. Bijgevoegd: idem. Bruges en trois jours, promenades dans la Venise du Nord. Bruges, Claeys- van de Vyvere-Petyt, 1883. In-12°, met kaarten en platen b.t. Gebonden in half marokijn uit de tijd. Ex libris: Louis Vanhaecke.
+ idem. Two days in Bruges, a guide for English travellers, 5th edition. Bruges, Geûns-Willaert, 1926. In-12°, 145 pp, originele kartonnage.
+ FIERENS-GEVAERT. Psychologie d'une ville, essai sur Bruges. Paris, Félix Alcan, 1901. In-12°, 189 pp, gebonden in half linnen. + Georges RODENBACH. Bruges-la-morte, roman, huitième mille. Paris, Flammarion, s.d. In-12°, ill. genaaid, voorkaft verloren. (samen: 5)
Price:€80 - €120
Sellingprice:€100
First lot Previous lot ... 479 | 480 | 481 | 482 | 483 | 484 | 485 | 486 | 487 ... Next lot Last lot