First lot Previous lot Lot 400 from 986 Next lot Last lot
Lot nr:400
Book nr:33547
Author:VERMEYLEN, August
Title:Van Gezelle tot Timmermans
Publisher:Elsevier
Year:1928
Description:In-8°, [4]-126-[1] pp, tweede druk. Genaaid. In de reeks: Elsevier's Algemeene Bibliotheek.
Bijgevoegd: Uit het Werk van Joe English. Inl. van Cyriel VERSCHAEVE. Leuven, Vlaamsche Boekenhalle, 1920. In-8°, genaaid + Jozef MULS. Jacob Smits en de Kempen. "Die Poorte", (1937). In-4°, met 11 platen. Harde kaft. + André de RIDDER. Valerius De Saedeleer en Zuid-Vlaanderen. "Die Poorte", (1938). In-4°, met 12 platen. Genaaid. (4)
Price:€40 - €60
First lot Previous lot ... 396 | 397 | 398 | 399 | 400 | 401 | 402 | 403 | 404 ... Next lot Last lot