First lot Previous lot Lot 324 from 986 Next lot Last lot
Lot nr:324
Book nr:33264
Author:GREENE, Graham
Title:Omnibus
Publisher:uitg. Contact
Year:1958-'60
Description:3 vol. in blauwe linnen banden. Meer dan 800 blz. per deel. Bijgevoegd: C.K. CHESTERTON. De Eeuwige Mensch. Maastricht, gebrs. van Aelst, 1926. Linnen band + 8 andere volumes vertaalde Engelstalige literatuur (samen: 12)
Note:Herkomst: Augustijns Instituut Eindhoven
Price:€50 - €70