First lot Previous lot Lot 319 from 986 Next lot Last lot
Lot nr:319
Book nr:32852
Author:DE BO, L.-L. - SAMYN, Joseph
Title:Westvlaamsch idioticon
Town:Gent
Publisher:Siffer
Year:1892
Description:Gr. in-8, xiv, 1335 pp, portret en uitvouwbare kaart b.t. Gesigneerd door E.H. Samyn. Exemplaar nr. 86. Half chagrinband uit de tijd, titel verguld op de rug (versleten)
Note:Tweede editie herwerkt door J. Samyn. Beste editie.
Price:€60 - €80
Sellingprice:€60
First lot Previous lot ... 315 | 316 | 317 | 318 | 319 | 320 | 321 | 322 | 323 ... Next lot Last lot