First lot Previous lot Lot 318 from 986 Next lot Last lot
Lot nr:318
Book nr:33287
Author:DANTE
Title:Divina Commedia, met een Nederlandse vertaling door Frederica Bremer en inl. verklaringen naar aantekeningen van Wilhelmina Kuenen
Town:Haarlem
Publisher:H.D. Tjeenk Willink & zoon
Year:1955
Description:3 vol. in-12, linnen banden met goudopdruk. Bijgevoegd: idem. De Goddelijke Komedie, vertaling in terzinen door Albert Verwey. Haarlem, 1923. 3 dln. in 1 vol. Lederen band met goudopdruk, kop verguld. + idem. De Hel, in de dichtmaat vertaald door J.J.L. ten Kate. Leiden, z.d. Mooie uitgeverskartonnage. + Torquato TASSO. Verlost Jeruzalem, heldendicht in XX zangen. Nijmegen, 1834. In-8, front. Sobere band. + 9 andere over Italiaanse literatuur (samen: 15)
Note:Herkomst: Augustijns Instituut Eindhoven
Price:€40 - €60
Sellingprice:€40
First lot Previous lot ... 314 | 315 | 316 | 317 | 318 | 319 | 320 | 321 | 322 ... Next lot Last lot